Čeština‎Polski

Olejová thajská masáž

Masáž celého těla od konečků prstů až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Terapeutka se věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje.

Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

  • Masáž je vhodná pro děti i seniory. Intenzitu lze však zvolit silnější.
  • Stimuluje krevní oběh.
  • Přispívá k uvolnění stresu, napětí a přepracování.

60 minut

90 minut

790,-

1090,-

Olejová thajská masáž horkým olejem

Jedná se o stejnou masáž celého těla jako je thajská olejová masáž s tím rozdílem, že masérka používá na tělo horký olej, ale ne tak, aby opařila vaše tělo.

Je to velmi příjemné a více oblíbené v chladnějších obdobích.

60 minut

90 minut

890,-

1190,-

Thajská masáž zad a šíje

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Dochází k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. 

Terapeutka se soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokovává páteř a klouby.
30 minut

60 minut

490,-

790,-

Thajská masáž hlavy

Revitalizující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji. Masáž je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže, a to díky svým relaxačním účinkům na centrální nervovou soustavu. Masáž zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí.

Doporučujeme jako doplněk k celotělovým masážím.

30 minut

.

490,-

Thajská masáž nohou

Masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž chodidel je také velmi důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad.30 minut

60 minut

490,-

790,-

Masáž pro 2

Vychutnejte si společně uvolňující ošetření v relaxační místnosti. 

Můžete si zvolit libovolnou masáž z naší nabídky.

Masáže pro 2 lze objednat pouze telefonicky 703305497.